podsumowanie Targów MCE 2024

04.04.2024
Plum logo

W imieniu całego zespołu Plum HVAC serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na Targach MCE Mostra Convegno 2024 w Mediolanie! Bezpośrednie spotkania z odbiorcami naszych rozwiązań są dla nas największą wartością, która pozwala nam rozwijać się w dobrym kierunku.

nowości
plum HVAC

Na targach przedstawiliśmy nasze najnowsze rozwiązania, w tym systemowe sterowanie instalacją HVAC poprzez wykorzystanie internetowego systemu ecoNET Cloud oraz usługę HEMS Dynamic, której zasadność potwierdziła szeroko rozesłana informacja o uruchomieniu taryf dynamicznych za energię elektryczną w Polsce od sierpnia 2024.

Wasze liczne pytania i sugestie są dla nas niezmiernie cenne i inspirujące.

Jesteśmy przekonani, że nasze produkty mogą przyczynić się do efektywnego zarządzania instalacjami HVAC i zmniejszenia kosztów ich eksploatacji. Wyciągamy wnioski z rozmów, które odbyliśmy nad kierunkiem rozwoju elektroniki, od sterowania instalacją hydrauliczną, przez pompy ciepła, kotły grzewcze, wentylację, ogrzewanie podłogowe, czy ostatecznie zdalne sterowanie kompletnym układem.

jesteśmy częścią
WASZYCH wielkich projektów

Dziękujemy za możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz za owocne dyskusje na temat przyszłości branży HVAC, to napędza nas do działania. Z głowami pełnymi pomysłów bierzemy się pracy. Niezmiennie, chcemy być częścią wielkich projektów naszych klientów.

Jeżeli po targach dalej pojawiają się pytania lub chcielibyście uzyskać więcej informacji na temat naszych produktów, zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym. Jesteśmy do Waszej dyspozycji.

zespół
plum HVAC