kariera

PLUM ELEKTRONIKA
jesteśmy częścią
wielkich projektów

Pracuj nad wymagającymi projektami! Bądź częścią zespołu PLUM, który ma realny wpływ na rozwój produktu. Dołącz do PLUM i skoncentruj się na tym co lubisz i robisz najlepiej.

Nasz zespół to niemal 400 specjalistów, w tym z zakresu elektroniki, mechaniki, informatyki oraz wzornictwa przemysłowego.

aktualne
oferty pracy

Inżynier / Technik Serwisu
Młodszy Monter / Monter
Operator wtryskarki
Specjalista ds. Personalnych i Rekrutacji
Embedded Test Engineer (QA)
Operator CNC - Pomocnik
Monter / Monter urządzeń elektronicznych

proces
rekrutacji

Wierzymy, że rekrutacja nie powinna opierać się na skomplikowanych procesach i rozbudowanych narzędziach. Najważniejsi w procesie rekrutacyjnym są ludzie. Jak wygląda proces rekrutacji w PLUM? Może on nieznacznie różnić się w zależności od stanowiska i doświadczenia kandydata.

Ogłoszenie
rekrutacji

krok 1.
Postanowione! Potrzebujemy nowego członka zespołu. Dział HR publikuje ogłoszenie z opisem idealnego kandydata jakiego potrzebujemy do naszego zespołu.

Wybór
kandydatów

krok 2.
Nasi rekruterzy dokładnie przeanalizują Twoją aplikację. Jeśli Twoje doświadczenie i umiejętności odpowiadają naszym potrzebom, skontaktujemy się z Tobą – telefonicznie i mailowo, aby umówić się na rozmowę.

Rozmowa
z rekruterem

krok 3.
Spotkanie może odbyć się online lub na żywo. Będziesz mieć okazję, by się zaprezentować oraz poznać szczegóły naszej oferty i oczekiwań.

Druga rozmowa
(opcjonalny)

krok 4.
W rekrutacji na niektóre stanowiska może czekać Cię kolejne spotkanie, np. z kierownikiem działu.

Odpowiedź
zwrotna

krok 5.
Wierzymy w kulturę feedbacku, dlatego nasz dział HR poinformuje Cię o efekcie przeprowadzonej rozmowy. Niezależnie od tego czy decyzja będzie pozytywna, czy negatywna.

Zatrudnienie
kandydata

krok 6.
Na koniec dokumenty, czyli podpisanie umowy.

Onboarding

krok 7.
Ostatni krok rekrutacji to wprowadzenie Ciebie w naszą organizację. Wiemy, że pierwsze tygodnie pracy w nowym miejscu mogą być stresujące, dlatego każdy nowy pracownik może liczyć na nasze pełne wsparcie w poznawaniu struktury firmy i budowaniu relacji z innymi pracownikami.

benefity

Nie ma lepszej inwestycji niż inwestycja w ludzi. Cały nasz team ma dostęp do wielu benefitów.

dobry
lunching

-

codzienne dofinansowanie
do posiłku

opieka
medyczna

-

oferujemy prywatną
opiekę medyczną

transport
PlumBus

-

darmowy dojazd
do/z pracy

program poleceń
pracowniczych

-

płacimy za polecenia
nowych pracowników

okazyjne
upominki

-

bony świąteczne
i karty upominkowe

drużyna
#plumrunningteam

-

opłacamy pakiety startowe
dla naszych sportowców

wydarzenia
kulturalne

-

bilety do
kina i opery

ubezpieczenie
na życie

-

pełne ubezpieczenie
od wypadków

imprezy
integracyjne

-

organizujemy spotkania
integracyjne dla pracowników

nauka
języka

-

lekcje języka angielskiego
z Native Speakerem

wakacyjny
wypoczynek

-

dofinansowanie do
wypoczynku letniego

karty
sportowe

-

dofinansowujemy karty
sportowe FitSport

program stażowy / praktyki

jesteś otwarty
na nowe doświadczenia?

Chcesz wykorzystać wiedzę ze studiów w praktyce? Zgłoś się do nas!

Biorąc udział w naszym płatnym programie stażowym, masz szansę dowiedzieć się i doświadczyć na czym polega praca w firmie produkującej zaawansowaną elektronikę przemysłową.

Na jakich stanowiskach
możesz odbyć staż?

Programista

Metrolog

Tester sprzętu elektronicznego i oprogramowania

Elektryk

Mechanik

Konstruktor

Monter PCB

... oraz innych! Dopasujemy program stażu pod Twoje możliwości, umiejętności i zainteresowania.

Co oferujemy
i co możesz zyskać?

Płatny, wakacyjny staż

Staże i praktyki w ramach oferowanych zajęć na uczelni

Wsparcie opiekuna

Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego

Większe szanse na zatrudnienie w naszej firmie

Super atmosferę i niezapomniane wspomnienia!

Darmowy dojazd do firmy PLUMbusem (Lokalizacja: Ignatki)

MENTORING !

Przez cały okres stażu lub praktyk możesz liczyć na pełne wsparcie mentora w realizacji Twojej ścieżki nauki. Niezależnie od tego czy interesuje Cię praca w IT, praca na produkcji przy montażu PCB czy praca konstruktora, zyskasz dostęp do wiedzy i wieloletniego doświadczenia naszych ekspertów.

Wskocz na staż! Dołącz do #TeamPlum

Nasz zespół to niemal 400 specjalistów, w tym z zakresu elektroniki, mechaniki, informatyki oraz wzornictwa przemysłowego.

Kogo szukamy do pracy w PLUM? Zatrudniamy do pracy programistów, elektroników, konstruktorów, monterów, magazynierów, metrologów, serwisantów i wielu innych. Jeśli chciałbyś/ chciałabyś rozwijać się w Działach Obsługi Klienta, Wsparcia Technicznego czy Dziale Finansowym, aplikuj spontanicznie!

Nie znalazłeś oferty pracy, która Ci odpowiada? Aplikuj spontanicznie.

zaobserwuj nas!

Wypełnij formularz,
aby się z nami skontaktować.

    Administratorem Twoich danych jest PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin. Twoje dane przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania kierowane za pośrednictwem formularza kontaktowego lub podanych danych kontaktowych oraz w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń, co stanowi nasze prawnie uzasadnione interesy. W przypadku gdy zgłoszenie związane jest z łączącą nas z Tobą umową celem przetwarzania Twoich danych osobowych jest realizacja tej umowy. Jeśli wyraziłeś zgody marketingowe Twoje dane są przetwarzane dodatkowo w celu prowadzenia z Tobą komunikacji marketingowej wybranym przez Ciebie kanałem komunikacji. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz TUTAJ.

    Wyrażam zgodę na przesyłanie przez PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin (PLUM) na podany w formularzu adres poczty elektronicznej wiadomości e-mail zawierajacych informacje handlowo – marketingowe dotyczące PLUM, w tym informacje o zakresie działalności PLUM oraz oferowanych przez PLUM produktach i usługach oraz promocjach, co wiąże się z używaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem.

    Wyrażam zgodę na przesyłanie przez PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin (PLUM) na podany w formularzu numer telefonu wiadomości SMS/MMS zawierajacych informacje handlowo – marketingowe dotyczące PLUM, w tym informacje o zakresie działalności PLUM oraz oferowanych przez PLUM produktach i usługach oraz promocjach, również przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, co wiąże się z używaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem.

    Wyrażam zgodę na wykonywanie przez PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin (PLUM) połączeń telefonicznych na podany w formularzu numer telefonu w celu przekazywania informacji handlowo - marketingowych dotyczących PLUM, w tym informacji handlowo-marketingowych dotyczących działalności PLUM oraz oferowanych przez PLUM produktów i usług, również przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, co wiąże się z używaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem.