nowa marka,
nowe usługi w Plum

05.12.2023
Plum logo

Zmiana naszego wizerunku w pewnym stopniu łączy się z nowymi inicjatywami biznesowymi.

Uruchamiamy markę Plum EMS, czyli usługi z zakresu produkcji kontraktowej elektroniki oraz wprowadzamy platformę do zarządzania zamówieniami dla naszych klientów b2b.

produkcja
zlecona EMS

Usystematyzowaliśmy zakres świadczonych przez nas usług w zakresie produkcji zleconej EMS, czyli kompleksowego montażu elektroniki na zlecenie. Wyodrębniamy markę Plum EMS, która będzie w stanie realizować potrzeby najbardziej wymagających klientów produkujących elektronikę.

Obsługujemy pełny proces produkcji, od projektu, przez zakup niezbędnych materiałów, montaż płyt elektronicznych, lutowanie przewodów, po montaż w obudowy gotowych urządzeń.

W ramach usług EMS:

kompletujemy
komponenty i płyty PCB

realizujemy montaż powierzchniowy SMT
oraz montaż przewlekany
THT i PTH

lutujemy
na fali

lakierujemy
płyty PCB

zapewniamy tracebility
i kontrolę procesu
produkcji

wykonujemy montaż ręczny,
finalny i kompleksowy

magazynujemy
elementy

Jesteśmy w stanie wspierać rozwój elektroniki, zarówno tej dojrzałej
i zaawansowanej, z dużymi seriami, jak i tej innowacyjnej, na etapie prototypu.

platforma
B2B

Uruchamiamy platformę do składania zamówień B2B, dedykowaną naszym klientom biznesowym, których proces zamówień jest zazwyczaj dość złożony. Celem platformy jest ułatwienie i przyspieszenie tego procesu.

Platforma umożliwia szybki podgląd dedykowanych produktów, daje możliwości tworzenia zdefiniowanych list zakupowych oraz maksymalnie upraszcza składanie zamówień.

Klient będzie miał także dostęp do bieżącego statusu zamówień, dedykowanych ofert, aktualnej dokumentacji produktów, materiałów marketingowych, a także ułatwiony kontakt z Działem Obsługi Klienta.

nowe możliwości

Usługi z zakresu produkcji zleconej EMS oraz platforma B2B to nie tylko krok naprzód w rozwoju naszej firmy, ale przede wszystkim odpowiedź na rosnące wymagania i oczekiwania naszych klientów biznesowych. Dzięki połączeniu technologii, wszechstronności oferowanych usług i wydajnej platformy do zarządzania zamówieniami, stajemy się strategicznym partnerem w zakresie produkcji i dystrybucji elektroniki. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług, elastyczności w realizacji zamówień oraz nieustanne dążenie do innowacji, aby wspierać naszych klientów na każdym etapie ich działalności.

Masz pytania?
Wypełnij formularz, aby się z nami skontaktować.

    Administratorem Twoich danych jest PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin. Twoje dane przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania kierowane za pośrednictwem formularza kontaktowego lub podanych danych kontaktowych oraz w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń, co stanowi nasze prawnie uzasadnione interesy. W przypadku gdy zgłoszenie związane jest z łączącą nas z Tobą umową celem przetwarzania Twoich danych osobowych jest realizacja tej umowy. Jeśli wyraziłeś zgody marketingowe Twoje dane są przetwarzane dodatkowo w celu prowadzenia z Tobą komunikacji marketingowej wybranym przez Ciebie kanałem komunikacji. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz TUTAJ.

    Wyrażam zgodę na przesyłanie przez PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin (PLUM) na podany w formularzu adres poczty elektronicznej wiadomości e-mail zawierajacych informacje handlowo – marketingowe dotyczące PLUM, w tym informacje o zakresie działalności PLUM oraz oferowanych przez PLUM produktach i usługach oraz promocjach, co wiąże się z używaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem.

    Wyrażam zgodę na przesyłanie przez PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin (PLUM) na podany w formularzu numer telefonu wiadomości SMS/MMS zawierajacych informacje handlowo – marketingowe dotyczące PLUM, w tym informacje o zakresie działalności PLUM oraz oferowanych przez PLUM produktach i usługach oraz promocjach, również przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, co wiąże się z używaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem.

    Wyrażam zgodę na wykonywanie przez PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin (PLUM) połączeń telefonicznych na podany w formularzu numer telefonu w celu przekazywania informacji handlowo - marketingowych dotyczących PLUM, w tym informacji handlowo-marketingowych dotyczących działalności PLUM oraz oferowanych przez PLUM produktów i usług, również przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, co wiąże się z używaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem.