zapraszamy na targi MCE 2024

05.03.2024
Plum logo

12-15 marca 2024 r. zapraszamy do Mediolanu, gdzie na Targach MCE Mostra Convegno przedstawimy nowe rozwiązania w dziedzinie elektroniki HVAC.
Odwiedź nasze stoisko Pav 5P – Stand D05 i zobacz, jak można zarządzać systemami HVAC z wykorzystaniem IoT.

sprawdź czym jest
ecoNET Cloud i HEMS Dynamic

W tym roku skupiamy się na prezentacji naszego nowego rozwiązania – systemowego sterowania instalacją HVAC z wykorzystaniem internetowego systemu ecoNET Cloud oraz usługi HEMS Dynamic. Dowiedz się, jak efektywnie zarządzać instalacją, pompą ciepła, wentylacją oraz ogrzewaniem podłogowym, aby zwiększyć efektywność i zmniejszyć koszty.

Nasze rozwiązanie jest idealne dla producentów pomp ciepła, systemów wentylacyjnych i rekuperacyjnych, kotłów grzewczych oraz dostawców sprzętów do instalacji hydraulicznych. Stworzone z myślą o łatwej integracji, może służyć jako centralny element systemu HVAC lub być stosowany indywidualnie z konkretnymi urządzeniami.

korzyści z wdrożenia
systemu internetowego ecoNET Cloud

zdalne rozwiązywanie
zgłoszeń serwisowych

Minimalizacja potrzeby wyjazdów serwisowych, co przekłada się na znaczące obniżenie kosztów.

optymalizacja kosztów serwisu
i zużycia energii

Nasze systemy pozwalają na zdalne zarządzanie i serwisowanie urządzeń HVAC, co przekłada się na niższe koszty eksploatacji. Usługa HEMS Dynamic zapewnia optymalizację kosztów za energię elektryczną.

szybka wymiana
informacji

Dzięki Dziennikowi Instalacji łatwo wymieniaj informacje między instalatorami a producentem.

zdalna
analiza danych

Ułatwia optymalizację parametrów urządzenia i szybkie wykrywanie potencjalnych usterek.

wbudowany
Asystent Instalacji

Zapewnia wygodę i ułatwia proces instalacji urządzeń.

nowości produktowe:
ecoVENT NANO i miniMULTI

Na naszym stoisku przedstawimy również inne nowości produktowe, w tym sterownik do rekuperacji ecoVENT NANO – idealny do inwestycji deweloperskich, oraz sterownik instalacyjny miniMULTI – doskonale dopasowany do pracy w układach hybrydowych w instalacjach z pompą ciepła, kotłem gazowym, elektrycznym i prostych układach mieszaczowych.

umów się
na spotkanie

Skontaktuj się z naszym działem handlowym lub odwiedź nasze stoisko, aby dowiedzieć się więcej o sterowaniu instalacjami HVAC przy użyciu rozwiązań IoT.

Do zobaczenia na stoisku Plum! Pav 5P – Stand D05