mali bohaterowie ponownie stanęli na starcie Hero Run Kids

08.07.2024
Plum logo

Hero Run Kids to jedno z najbardziej ekscytujących wydarzeń sportowych dla dzieci w naszym regionie. W sobotę 06.07.2024 na Plaży Dojlidy spotkaliśmy się, aby wspólnie przeżywać sportowe emocje i cieszyć się aktywnością na świeżym powietrzu.

wspaniała frekwencja
i niesamowite osiągnięcia

W tegorocznej edycji, którą wspieraliśmy jako sponsor, wzięło udział aż 2000 małych bohaterów, którzy z ogromnym zaangażowaniem pokonywali przygotowane trasy z przeszkodami. Uczestnicy zmierzyli się z różnorodnymi wyzwaniami, wykazując się przy tym niezwykłą determinacją i kondycją.

 

dobra zabawa i… do przodu!

Hero Run Kids to bieg z przeszkodami dla dzieci w czterech kategoriach wiekowych: 2-4 lata, 4-7 lat, 8-11 lat, 12-15 lat. Mali biegacze mieli do pokonania dystans 0,1-1,2 kilometra, a na trasie były usypane m.in. specjalnie górki, małe ścianki, przeszkody do przeskoczenia czy pokonania dołem, a także bieg przez wodę. Wszystko dobrane adekwatnie do wieku startujących dzieci. Na mecie oczywiście każdy uczestnik otrzymał wyjątkowy medal. Był to nie tylko pretekst do wspólnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu, ale również okazja do zarażenia dzieci pasją do sportu i zdrowej rywalizacji.

Naszym celem jest promowanie aktywnego trybu życia już od najmłodszych lat.
Wspieramy wydarzenia, które udowadniają, że sportowa rywalizacja może być świetną zabawą, a wspólne przeżycia wzmacniają przyjaźnie i budują charakter!

W naszym imieniu i organizatora – serdecznie dziękujemy za uczestnictwo oraz gratulujemy dzieciakom i ich rodzicom!

Do zobaczenia oczywiście za rok!

Fot. Krzysztof Karpiński

Masz pytania?
Wypełnij formularz i opisz jak możemy Ci pomóc.

    Administratorem Twoich danych jest PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin. Twoje dane przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania kierowane za pośrednictwem formularza kontaktowego lub podanych danych kontaktowych oraz w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń, co stanowi nasze prawnie uzasadnione interesy. W przypadku gdy zgłoszenie związane jest z łączącą nas z Tobą umową celem przetwarzania Twoich danych osobowych jest realizacja tej umowy. Jeśli wyraziłeś zgody marketingowe Twoje dane są przetwarzane dodatkowo w celu prowadzenia z Tobą komunikacji marketingowej wybranym przez Ciebie kanałem komunikacji. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz TUTAJ.

    Wyrażam zgodę na przesyłanie przez PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin (PLUM) na podany w formularzu adres poczty elektronicznej wiadomości e-mail zawierajacych informacje handlowo – marketingowe dotyczące PLUM, w tym informacje o zakresie działalności PLUM oraz oferowanych przez PLUM produktach i usługach oraz promocjach, co wiąże się z używaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem.

    Wyrażam zgodę na przesyłanie przez PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin (PLUM) na podany w formularzu numer telefonu wiadomości SMS/MMS zawierajacych informacje handlowo – marketingowe dotyczące PLUM, w tym informacje o zakresie działalności PLUM oraz oferowanych przez PLUM produktach i usługach oraz promocjach, również przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, co wiąże się z używaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem.

    Wyrażam zgodę na wykonywanie przez PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin (PLUM) połączeń telefonicznych na podany w formularzu numer telefonu w celu przekazywania informacji handlowo - marketingowych dotyczących PLUM, w tym informacji handlowo-marketingowych dotyczących działalności PLUM oraz oferowanych przez PLUM produktów i usług, również przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, co wiąże się z używaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem.