jubileusz 10 edycji Plum Ekiden już za nami

25.06.2024
Plum logo

Tegoroczny Plum Ekiden przeszedł do historii jako wyjątkowe wydarzenie pełne sportowych emocji i wspaniałej atmosfery. Mimo zmiennej pogody, wszyscy uczestnicy stanęli na wysokości zadania, udowadniając swoją determinację i ducha walki.

jubileuszowa edycja
Plum Ekiden!

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom – zarówno małym, jak i dużym – za sportową postawę i niezłomność.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w sztafetach, prezentując wytrwałość i współpracę na wysokim poziomie. Wielkie brawa dla naszych drużyn #PlumRunningTeam – jesteście wspaniali!

Jako sponsor tytularny chcemy promować takie wartości jak determinacja i wytrwałość w dążeniu do celu, które kierują nami w codziennej pracy. Wspieramy inicjatywy rozwijające dobre relacje, budujące ducha zespołu. W tym roku pomagamy Fundacji Koliber, która prowadzi Niepubliczną Szkołę Podstawową dla dzieci z autyzmem. Wasza pomoc realnie przyczyni się do poprawy jakości życia tych dzieci.

Chcielibyśmy podziękować organizatorowi Białystok Biega, za inicjatywę, świetną organizację i kolejny rok udanej współpracy. Serdecznie dziękujemy współorganizatorom, sponsorom, partnerom, wolontariuszom, uczestnikom oraz wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu tego wydarzenia.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią Plum Ekiden. Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy bawili się równie dobrze i wrócili do swoich domów
z pozytywną energią! Ponownie udowodniliśmy, że jesteśmy częścią wielkich projektów!

Masz pytania?
Wypełnij formularz i opisz jak możemy Ci pomóc.

    Administratorem Twoich danych jest PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin. Twoje dane przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania kierowane za pośrednictwem formularza kontaktowego lub podanych danych kontaktowych oraz w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń, co stanowi nasze prawnie uzasadnione interesy. W przypadku gdy zgłoszenie związane jest z łączącą nas z Tobą umową celem przetwarzania Twoich danych osobowych jest realizacja tej umowy. Jeśli wyraziłeś zgody marketingowe Twoje dane są przetwarzane dodatkowo w celu prowadzenia z Tobą komunikacji marketingowej wybranym przez Ciebie kanałem komunikacji. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz TUTAJ.

    Wyrażam zgodę na przesyłanie przez PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin (PLUM) na podany w formularzu adres poczty elektronicznej wiadomości e-mail zawierajacych informacje handlowo – marketingowe dotyczące PLUM, w tym informacje o zakresie działalności PLUM oraz oferowanych przez PLUM produktach i usługach oraz promocjach, co wiąże się z używaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem.

    Wyrażam zgodę na przesyłanie przez PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin (PLUM) na podany w formularzu numer telefonu wiadomości SMS/MMS zawierajacych informacje handlowo – marketingowe dotyczące PLUM, w tym informacje o zakresie działalności PLUM oraz oferowanych przez PLUM produktach i usługach oraz promocjach, również przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, co wiąże się z używaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem.

    Wyrażam zgodę na wykonywanie przez PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin (PLUM) połączeń telefonicznych na podany w formularzu numer telefonu w celu przekazywania informacji handlowo - marketingowych dotyczących PLUM, w tym informacji handlowo-marketingowych dotyczących działalności PLUM oraz oferowanych przez PLUM produktów i usług, również przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, co wiąże się z używaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem.