wdrażamy automatyzację odczytów wodomierzy

19.06.2024
Plum logo

automatyzacja odczytu wodomierzy za pomocą rozwiązań firmy PLUM:
rejestrator danych MacR6N i moduł telemetryczny IoT MacIQ WM

 

Korzystając z połączenia technologii Narrowband IoT oraz prostego systemu Plug & Play, dostarczamy łatwe w użyciu i kompleksowe rozwiązania elektroniczne do instalacji na wodomierzach. Oprogramowanie zapewnia zdalny dostęp do danych, analizę, obsługę i monitoring sieci wodociągowej. Urządzenia PLUM są wyposażone w technologię umożliwiającą integrację z IoT, wykorzystując istniejącą infrastrukturę transmisyjną operatorów sieci telekomunikacyjnych.

przełącz się
na technologię
transmisji danych NB-IoT

Nasze rozwiązania wykorzystują zasięg istniejących sieci telekomunikacyjnych, obejmujących cały kraj, bez konieczności budowy nowych elementów infrastruktury. Przełączając się na technologię NB-IoT, korzystasz z istniejącej sieci telekomunikacyjnej, eliminując konieczność budowania dedykowanej infrastruktury LoRa lub zamiennej, co wpływana realne oszczędności związane z utrzymaniem infrastruktury technologii nowych generacji.

dostosowujemy nasze rejestratory
pod dowolne wodomierze

Tworzymy gotowe rejestratory, które można łatwo dostosować do współpracy z dowolnym wodomierzem, dzięki czemu nasze urządzenia stanowią najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy. Oferujemy dwie opcje:

  • rejestrator danych MacR6N, który można podłączyć do dowolnego wodomierza poprzez złącze elektryczne lub montaż bezpośredni
  • moduł telemetryczny MacIQ-WM, który umożliwia prostą aplikację typu Plug & Play za pomocą dedykowanego adaptera

Nasz dział R&D jest w pełni przygotowany do prac adaptacyjnych, regularnie przeprowadza badania w celu potwierdzenia kompatybilności naszych urządzeń z wodomierzami wiodących producentów na rynku. Otrzymujesz gotowe rozwiązanie dostosowane do Twoich wymagań, które jest przez nas stale rozwijane.

stale zbieramy opinie z rynku
i doskonalimy nasze urządzenia

Bezustannie się uczymy i wyciągamy wnioski! Nasze produkty stale ewoluują, wprowadzamy ulepszenia do naszych produktów.
Zmieniliśmy konstrukcję naszych urządzeń, zapewniając:

lepszy zasięg

nasze urządzenia regularnie raportują nawet
w trudnych warunkach lokalizacyjnych

wydajną i niezawodną
transmisję danych

powiązana z naszym systemem akwizycji
danych pomiarowych eWebTEL

łatwe podłaczenie
i konfiguracja urządzenia

przy użyciu technologii NFC

Produkowane przez nas rejestratory danych są wydajne i niezawodne,
co gwarantuje użytkownikom lepszą funkcjonalność i zwiększa satysfakcję z obsługi.

dostarczamy kompleksowe rozwiązanie
z systemem akwizycji danych pomiarowych

Rejestruj przepływ i ciśnienie w sieci wodociągowej, jednocześnie obsługując, konfigurując i monitorując sieć bezpośrednio ze swojego urządzenia. Wybierając nasze urządzenie pomiarowe, takie jak MacR6 N lub MacIQ WM, otrzymujesz kompletne rozwiązanie wykorzystujące system akwizycji danych eWebTEL.

System eWebTEL przeznaczony jest do zarządzania rozliczeniami, monitorowania parametrów sieci oraz bilansowania sieci wodociągowej. System zapewnia dostęp do historii zużycia dla indywidualnego odbiorcy
lub grup odbiorców, generuje dzienne lub miesięczne raporty zużycia wody,
a także wysyła powiadomienia o zdarzeniach alarmowych, m. in. wyciek wody lub próba ingerencji magnetycznej, umożliwiając szybką reakcję przedsiębiorstwa.

Dostarczamy kompleksowe rozwiązanie, które w pełni spełnia potrzeby przedsiębiorstw wodociągowych, integratorów systemów pomiarowych
oraz dostawców kompleksowych rozwiązań Smart City.

zapewniamy prostą instalację urządzeń
w terenie

Łatwa instalacja umożliwia Przedsiębiorstwom Wodociągowym sprawną obsługę urządzeń,
bez konieczności wyjazdów serwisowych. Gwarantujemy łatwe połączenie dzięki technologii Plug & Play oraz krótkiemu instruktażowi, który pomoże uniknąć błędów podczas instalacji.

Nasze nakładki są zaprojektowane tak,
aby maksymalnie upraszczać proces instalacji
i minimalizować ryzyko błędów. Krótkie szkolenie na miejscu lub film instruktażowy wystarcza, aby instalator mógł przeprowadzać kolejne instalacje.

co nas
wyróżnia?

Stawiamy na współpracę, partnerstwo biznesowe
i rozwijanie w pełni spersonalizowanych produktów, zarówno pod względem sprzętu, jak i oprogramowania. To nasza obietnica i przewaga konkurencyjna.

Produkujemy w Polsce. Zapewniamy niezawodność dostawy produktu, dzięki lokalnej produkcji, która jest w pełni kontrolowana jakościowo.

Tworzymy rozwiązania systemowe typu OEM, a jednocześnie traktujemy każdy projekt indywidualnie. Gwarantujemy pełne wdrożenie i wsparcie posprzedażowe z naszego działu R&D.

Projektujemy konkurencyjne i interoperacyjne urządzenia, co oznacza, że mogą współpracować z produktami innych dostawców

Jesteśmy agile! W naszej pracy stosujemy zasady elastycznego zarządzania projektem, co pozwala nam wdrażać nasze urządzenia szybciej, skuteczniej i bez barier językowych.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat naszych rozwiązań do automatycznego odczytu wodomierzy.

    Administratorem Twoich danych jest PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin. Twoje dane przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania kierowane za pośrednictwem formularza kontaktowego lub podanych danych kontaktowych oraz w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń, co stanowi nasze prawnie uzasadnione interesy. W przypadku gdy zgłoszenie związane jest z łączącą nas z Tobą umową celem przetwarzania Twoich danych osobowych jest realizacja tej umowy. Jeśli wyraziłeś zgody marketingowe Twoje dane są przetwarzane dodatkowo w celu prowadzenia z Tobą komunikacji marketingowej wybranym przez Ciebie kanałem komunikacji. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz TUTAJ.

    Wyrażam zgodę na przesyłanie przez PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin (PLUM) na podany w formularzu adres poczty elektronicznej wiadomości e-mail zawierajacych informacje handlowo – marketingowe dotyczące PLUM, w tym informacje o zakresie działalności PLUM oraz oferowanych przez PLUM produktach i usługach oraz promocjach, co wiąże się z używaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem.

    Wyrażam zgodę na przesyłanie przez PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin (PLUM) na podany w formularzu numer telefonu wiadomości SMS/MMS zawierajacych informacje handlowo – marketingowe dotyczące PLUM, w tym informacje o zakresie działalności PLUM oraz oferowanych przez PLUM produktach i usługach oraz promocjach, również przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, co wiąże się z używaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem.

    Wyrażam zgodę na wykonywanie przez PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin (PLUM) połączeń telefonicznych na podany w formularzu numer telefonu w celu przekazywania informacji handlowo - marketingowych dotyczących PLUM, w tym informacji handlowo-marketingowych dotyczących działalności PLUM oraz oferowanych przez PLUM produktów i usług, również przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, co wiąże się z używaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem.