zdalny serwis
z modułem xCLOUD

17.06.2024
Plum logo

Zdalna obsługa serwisowa to nie tylko efektywne i ułatwiające codzienną pracę rozwiązanie, ale także rewolucja w sposobie, w jaki radzimy sobie z awariami urządzeń grzewczych.

jak działa moduł
internetowy xCLOUD?

Moduł internetowy przeznaczony jest do sterowników HVAC do systemu internetowego ecoNET Cloud. Urządzenie umożliwia podłączenie do sieci zarówno sterowników Plum, jak również sterowników innych producentów wykorzystując protokoły MODBUS.

jeśli masz
problem z:

 • wysokimi kosztami serwisowymi oraz dużą ilością zgłoszeń serwisowych, które wymagają wizyty na miejscu instalacji,
 • długim czasem instalacji urządzeń oraz częstymi błędami pojawiającymi się podczas instalacji,
 • niewystarczającą ilością danych o historii pracy zainstalowanych urządzeń do diagnozy serwisowej

… to moduł internetowy xCLOUD jest rozwiązaniem, które musisz poznać.

oszczędzaj czas
i optymalizuj koszty serwisowe

Dzięki zdalnej diagnozie instalatorzy mogą natychmiastowo reagować na problemy, otrzymując alerty o błędach bez konieczności wizyty na miejscu. Zdalna diagnostyka pozwala na lepsze planowanie prac serwisowych, skupiając się na tych, które są konieczne, co zwiększa satysfakcję klientów i buduje zaufanie.

analiza danych kluczem
do skracania czasu
rozwiązywania problemów

Brak danych historycznych nie tylko utrudnia diagnozowanie i rozwiązywanie problemów serwisowych, ale także może prowadzić do nieefektywnego zużycia energii. Moduł internetowy xCLOUD umożliwia podgląd i analizę szczegółowej historii pracy urządzeń, co pozwala na dokładne diagnozowanie problemów i szybszą reakcję serwisową. Analiza danych historycznych pozwala również na identyfikację trendów w zużyciu energii, a co za tym idzie na optymalizację z zakresie efektywności energetycznej i obniżenie kosztów eksploatacji.

zdalne sterowanie
poprzez aplikację na smartfonie

Standardowe termostaty często wymagają obecności użytkownika w domu do regulacji temperatury. Zastosowanie modułu xCLOUD oraz wykorzystanie systemu ecoNET Cloud pozwala monitorować temperaturę pomieszczeń zdalnie. Dodatkowo, bezprzewodowe termostaty xTHERM pozwalają na swobodne umieszczenie ich w dowolnym miejscu w domu, bez konieczności prowadzenia przewodów.

Pełna kontrola systemu grzewczego, natychmiastowe powiadomienia o alarmach instalacji, oszczędność czasu i niższe koszty serwisowe dzięki zdalnej diagnozie serwisowej i optymalizacji instalacji. Brzmi ciekawie?

Skontaktuj się z naszym działem handlowym, aby dowiedzieć się więcej:

  Administratorem Twoich danych jest PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin. Twoje dane przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania kierowane za pośrednictwem formularza kontaktowego lub podanych danych kontaktowych oraz w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń, co stanowi nasze prawnie uzasadnione interesy. W przypadku gdy zgłoszenie związane jest z łączącą nas z Tobą umową celem przetwarzania Twoich danych osobowych jest realizacja tej umowy. Jeśli wyraziłeś zgody marketingowe Twoje dane są przetwarzane dodatkowo w celu prowadzenia z Tobą komunikacji marketingowej wybranym przez Ciebie kanałem komunikacji. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz TUTAJ.

  Wyrażam zgodę na przesyłanie przez PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin (PLUM) na podany w formularzu adres poczty elektronicznej wiadomości e-mail zawierajacych informacje handlowo – marketingowe dotyczące PLUM, w tym informacje o zakresie działalności PLUM oraz oferowanych przez PLUM produktach i usługach oraz promocjach, co wiąże się z używaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem.

  Wyrażam zgodę na przesyłanie przez PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin (PLUM) na podany w formularzu numer telefonu wiadomości SMS/MMS zawierajacych informacje handlowo – marketingowe dotyczące PLUM, w tym informacje o zakresie działalności PLUM oraz oferowanych przez PLUM produktach i usługach oraz promocjach, również przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, co wiąże się z używaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem.

  Wyrażam zgodę na wykonywanie przez PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin (PLUM) połączeń telefonicznych na podany w formularzu numer telefonu w celu przekazywania informacji handlowo - marketingowych dotyczących PLUM, w tym informacji handlowo-marketingowych dotyczących działalności PLUM oraz oferowanych przez PLUM produktów i usług, również przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, co wiąże się z używaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem.