Świętuj z nami jubileusz 10 edycji Plum Ekiden!

10.06.2024
Plum logo

Nowy wizerunek naszej marki, a cel wciąż ten sam – tworzyć inteligentne rozwiązania do zarządzania elektroniką przemysłową. A kiedy nie wymyślamy nowych urządzeń, biegamy jako #PlumRunningTeam. Bo kto powiedział, że nie można łączyć technologii z endorfinami?

zakładaj buty
i przyłącz się do nas!

Jako sponsor tytularny Plum Ekiden, chcemy zainspirować ludzi do zdrowego stylu życia, uprawiania sportu i dbania o swoje zdrowie. Budujemy relacje wewnątrz naszej firmy motywując się nawzajem oraz wspierając się w dążeniu do osiągnięcia wspólnych celów!

Co na Was czeka?

  • sobota, 22.06.2024 – PLUM Ekiden Mini dla najmłodszych biegaczy
  • niedziela, 23.06.2024 – bieg sztafet maratońskich oraz 4x5km

biegniemy razem
we wspólnym celu!

W tym roku nasze kroki będą wspierać Fundację Koliber i jej działania na rzecz dzieci z autyzmem. 30% z opłat wpisowych zostanie przeznaczone na wsparcie Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Białymstoku dla dzieci z autyzmem, prowadzonej przez Fundację. To nie tylko okazja do sportowej rywalizacji, ale przede wszystkim szansa na dobrą zabawę, integrację i budowanie ducha zespołu!

Do zobaczenia na trasie i w świecie nowoczesnych rozwiązań!

Masz pytania?
Wypełnij formularz i opisz jak możemy Ci pomóc.

    Administratorem Twoich danych jest PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin. Twoje dane przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania kierowane za pośrednictwem formularza kontaktowego lub podanych danych kontaktowych oraz w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń, co stanowi nasze prawnie uzasadnione interesy. W przypadku gdy zgłoszenie związane jest z łączącą nas z Tobą umową celem przetwarzania Twoich danych osobowych jest realizacja tej umowy. Jeśli wyraziłeś zgody marketingowe Twoje dane są przetwarzane dodatkowo w celu prowadzenia z Tobą komunikacji marketingowej wybranym przez Ciebie kanałem komunikacji. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz TUTAJ.

    Wyrażam zgodę na przesyłanie przez PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin (PLUM) na podany w formularzu adres poczty elektronicznej wiadomości e-mail zawierajacych informacje handlowo – marketingowe dotyczące PLUM, w tym informacje o zakresie działalności PLUM oraz oferowanych przez PLUM produktach i usługach oraz promocjach, co wiąże się z używaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem.

    Wyrażam zgodę na przesyłanie przez PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin (PLUM) na podany w formularzu numer telefonu wiadomości SMS/MMS zawierajacych informacje handlowo – marketingowe dotyczące PLUM, w tym informacje o zakresie działalności PLUM oraz oferowanych przez PLUM produktach i usługach oraz promocjach, również przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, co wiąże się z używaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem.

    Wyrażam zgodę na wykonywanie przez PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin (PLUM) połączeń telefonicznych na podany w formularzu numer telefonu w celu przekazywania informacji handlowo - marketingowych dotyczących PLUM, w tym informacji handlowo-marketingowych dotyczących działalności PLUM oraz oferowanych przez PLUM produktów i usług, również przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, co wiąże się z używaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem.