podsumowanie targów
WOD-KAN w Bydgoszczy

31.05.2024
Plum logo

Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska na targach WOD-KAN w Bydgoszczy! Nawiązywanie bezpośrednich relacji jest kluczowym elementem naszego rozwoju. Dzięki tym interakcjom możemy lepiej zrozumieć potrzeby przyszłych klientów i stale doskonalić nasze rozwiązania.

nowy moduł
billingowy IoT MacIQ-WM

Udział w targach okazał się dobrą okazją do zaprezentowania m.in. nowości produktowych, które jeszcze nie są dostępne w sprzedaży. Wraz z naszym partnerem T-Mobile Biznes Polska zaprezentowaliśmy rozwiązania do zdalnego odczytu wodomierzy, monitorowania i diagnostyki sieci wodociągowej w czasie rzeczywistym.

Na targach przedstawiliśmy również nasz nowy moduł billingowy IoT do wodomierzy MacIQ WM, który może ułatwić pracę przedsiębiorstw WOD-KAN w zakresie skuteczności rozliczeń i monitoringu sieci.

jakie korzyści
może przynieść?

Moduł umożliwia ustawienie alertów związanych z minimalnymi i maksymalnymi przepływami. Dzięki komunikacji w technologii NB-IoT lub Cat.M1 może skutecznie transmitować dane z trudno dostępnych lokalizacji. Urządzenie natychmiastowo wysyła alarm po wystąpieniu zdarzenia i przede wszystkim nie wymaga budowy własnej infrastruktury przemysłowej.

Jesteśmy pewni, że nasze produkty mogą pomóc Państwu w skutecznym zarządzaniu instalacjami i przy tym zredukują koszty eksploatacji.

do zobaczenia na
kolejnych targach

Jesteśmy wdzięczni za szansę nawiązania nowych kontaktów biznesowych, owocne dyskusje i wymianę doświadczeń. Nic nas tak nie motywuje do działania jak bezpośrednie spotkania z naszymi odbiorcami. Z nową energią przystępujemy do pracy.

Jeśli po zakończeniu targów pozostają jakiekolwiek pytania lub chcielibyście Państwo uzyskać dodatkowe informacje na temat naszych produktów, serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z naszym działem handlowym.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji.

    Administratorem Twoich danych jest PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin. Twoje dane przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania kierowane za pośrednictwem formularza kontaktowego lub podanych danych kontaktowych oraz w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń, co stanowi nasze prawnie uzasadnione interesy. W przypadku gdy zgłoszenie związane jest z łączącą nas z Tobą umową celem przetwarzania Twoich danych osobowych jest realizacja tej umowy. Jeśli wyraziłeś zgody marketingowe Twoje dane są przetwarzane dodatkowo w celu prowadzenia z Tobą komunikacji marketingowej wybranym przez Ciebie kanałem komunikacji. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz TUTAJ.

    Wyrażam zgodę na przesyłanie przez PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin (PLUM) na podany w formularzu adres poczty elektronicznej wiadomości e-mail zawierajacych informacje handlowo – marketingowe dotyczące PLUM, w tym informacje o zakresie działalności PLUM oraz oferowanych przez PLUM produktach i usługach oraz promocjach, co wiąże się z używaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem.

    Wyrażam zgodę na przesyłanie przez PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin (PLUM) na podany w formularzu numer telefonu wiadomości SMS/MMS zawierajacych informacje handlowo – marketingowe dotyczące PLUM, w tym informacje o zakresie działalności PLUM oraz oferowanych przez PLUM produktach i usługach oraz promocjach, również przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, co wiąże się z używaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem.

    Wyrażam zgodę na wykonywanie przez PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin (PLUM) połączeń telefonicznych na podany w formularzu numer telefonu w celu przekazywania informacji handlowo - marketingowych dotyczących PLUM, w tym informacji handlowo-marketingowych dotyczących działalności PLUM oraz oferowanych przez PLUM produktów i usług, również przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, co wiąże się z używaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem.