spotkajmy się na targach WOD-KAN w Bydgoszczy!

21.05.2024
Plum logo

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na nadchodzących targach WOD-KAN! W dniach 27-29 maja będziemy obecni w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym (BCTW) na stoisku 13A. To doskonała okazja, aby spotkać się z naszym zespołem, poznać nasze najnowsze produkty i rozwiązania.

czego możesz
się spodziewać?

Wraz z naszym partnerem T-Mobile Biznes Polska zaprezentujemy rozwiązania do zdalnego odczytu wodomierzy, monitorowania i diagnostyki sieci wodociągowej w czasie rzeczywistym.

Spotkajmy się i porozmawiajmy o tym jak nasz nowy moduł billingowy IoT do wodomierzy MacIQ-WM może ułatwić pracę przedsiębiorstw WOD-KAN w zakresie skuteczności rozliczeń i monitoringu sieci.

moduł billingowy IoT
do wodomierzy MacIQ-WM to:

łatwy montaż bezpośrednio na wodomierzu bez naruszania plomb legalizacyjnych

ponad 10 lat pracy na wbudowanej baterii

wykrywanie ingerencji magnetycznej oraz próby demontażu urządzenia z wodomierza

możliwość ustawienia alarmów i ostrzeżeń związanych z minimalnym i maksymalnym przepływem

obudowa przystosowana do pracy w pełnym zanurzeniu

skuteczna transmisja danych z trudno dostępnych lokalizacji dzięki komunikacji w technologii NB-IoT lub Cat.M1

natychmiastowa wysyłka alarmów po wystąpieniu zdarzenia

brak potrzeby budowy własnej infrastruktury przesyłowej

umów się
na spotkanie

Skontaktuj się z naszym działem handlowym lub odwiedź nasze stoisko, aby dowiedzieć się więcej.

Do zobaczenia na stoisku Plum! Stoisko 13A, Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze (BCTW)

    Administratorem Twoich danych jest PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin. Twoje dane przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania kierowane za pośrednictwem formularza kontaktowego lub podanych danych kontaktowych oraz w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń, co stanowi nasze prawnie uzasadnione interesy. W przypadku gdy zgłoszenie związane jest z łączącą nas z Tobą umową celem przetwarzania Twoich danych osobowych jest realizacja tej umowy. Jeśli wyraziłeś zgody marketingowe Twoje dane są przetwarzane dodatkowo w celu prowadzenia z Tobą komunikacji marketingowej wybranym przez Ciebie kanałem komunikacji. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz TUTAJ.

    Wyrażam zgodę na przesyłanie przez PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin (PLUM) na podany w formularzu adres poczty elektronicznej wiadomości e-mail zawierajacych informacje handlowo – marketingowe dotyczące PLUM, w tym informacje o zakresie działalności PLUM oraz oferowanych przez PLUM produktach i usługach oraz promocjach, co wiąże się z używaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem.

    Wyrażam zgodę na przesyłanie przez PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin (PLUM) na podany w formularzu numer telefonu wiadomości SMS/MMS zawierajacych informacje handlowo – marketingowe dotyczące PLUM, w tym informacje o zakresie działalności PLUM oraz oferowanych przez PLUM produktach i usługach oraz promocjach, również przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, co wiąże się z używaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem.

    Wyrażam zgodę na wykonywanie przez PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin (PLUM) połączeń telefonicznych na podany w formularzu numer telefonu w celu przekazywania informacji handlowo - marketingowych dotyczących PLUM, w tym informacji handlowo-marketingowych dotyczących działalności PLUM oraz oferowanych przez PLUM produktów i usług, również przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, co wiąże się z używaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem.