wzięliśmy udział w 11. PKO Białystok Półmaraton!

15.05.2024
Plum logo

W miniony weekend nasza drużyna #PlumRunningTeam po raz kolejny wzięła udział w 11. PKO Białystok Półmaraton. To było prawdziwe święto biegania! Na listach startowych do biegu głównego i biegów towarzyszących znalazło się ponad 6500 uczestników!  Nasza liczna reprezentacja z dumą stanęła na starcie, gotowa do pokonania trasy i czerpania radości z wspólnego wysiłku.

w Plum jesteśmy częścią wielkich projektów,
również biegowych projektów!

PKO Białystok Półmaraton to nie tylko wydarzenie sportowe, ale także okazja do integracji społeczności oraz promocji naszego pięknego regionu. Jesteśmy dumni, że mogliśmy wesprzeć to wydarzenie również jako jeden ze sponsorów i tym samym promować zdrowy tryb życia oraz aktywność fizyczną.

To była dla nas niezwykła przyjemność i zaszczyt być częścią tego wydarzenia, a już za miesiąc Plum Ekiden, czyli sztafety maratońskie oraz 4x5km. Jako sponsor tytularny tego biegu jesteśmy dumni, że możemy inspirować ludzi do podejmowania aktywności sportowej i dbania o swoje zdrowe! Integrujemy lokalną społeczność tworząc wyjątkową atmosferę. Budujemy otwartą przestrzeń, w której ludzie mogą wzajemnie motywować się, dzielić doświadczeniami i celebrować swoje osiągnięcia. Bez względu na to, który dystans wybierzecie, udział w sztafecie to nie tylko rywalizacja sportowa, ale przede wszystkim dobra zabawa, integracja i budowanie ducha zespołu. W zespole siła!

Do biegowego zobaczenia!

Masz pytania?
Wypełnij formularz i opisz jak możemy Ci pomóc.

    Administratorem Twoich danych jest PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin. Twoje dane przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania kierowane za pośrednictwem formularza kontaktowego lub podanych danych kontaktowych oraz w celu zabezpieczenia ewentualnych roszczeń, co stanowi nasze prawnie uzasadnione interesy. W przypadku gdy zgłoszenie związane jest z łączącą nas z Tobą umową celem przetwarzania Twoich danych osobowych jest realizacja tej umowy. Jeśli wyraziłeś zgody marketingowe Twoje dane są przetwarzane dodatkowo w celu prowadzenia z Tobą komunikacji marketingowej wybranym przez Ciebie kanałem komunikacji. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz TUTAJ.

    Wyrażam zgodę na przesyłanie przez PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin (PLUM) na podany w formularzu adres poczty elektronicznej wiadomości e-mail zawierajacych informacje handlowo – marketingowe dotyczące PLUM, w tym informacje o zakresie działalności PLUM oraz oferowanych przez PLUM produktach i usługach oraz promocjach, co wiąże się z używaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem.

    Wyrażam zgodę na przesyłanie przez PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin (PLUM) na podany w formularzu numer telefonu wiadomości SMS/MMS zawierajacych informacje handlowo – marketingowe dotyczące PLUM, w tym informacje o zakresie działalności PLUM oraz oferowanych przez PLUM produktach i usługach oraz promocjach, również przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, co wiąże się z używaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem.

    Wyrażam zgodę na wykonywanie przez PLUM Sp. z o.o. z siedzibą w Ignatkach, ul. Wspólna 19, 16-001 Kleosin (PLUM) połączeń telefonicznych na podany w formularzu numer telefonu w celu przekazywania informacji handlowo - marketingowych dotyczących PLUM, w tym informacji handlowo-marketingowych dotyczących działalności PLUM oraz oferowanych przez PLUM produktów i usług, również przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, co wiąże się z używaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem.