LinkedId

Google Plus


Plum Sp. z o. o.
PLUM Sp. z o.o.
ul.Wspólna 19, Ignatki
16-001 Kleosin
KRS: 0000153696
NIP: 966-14-27-390
Kapitał zakładowy: 2 355 800,00 zł

 

 • Firma produkująca zaawansowaną elektronikę przemysłową.
 • Dział R&D obejmujący specjalistów z zakresu elektroniki, mechaniki, informatyki, wzornictwa przemysłowego.
 • Własne laboratoria pomiarowe i badawcze.
 • Zintegrowany System Zarządzania.
 • Zaplecze naukowe.
 •  

  PLUM Sp. z o.o. jako firma działająca na rynku automatyki przemysłowej od 30 lat, projektuje i produkuje zaawansowaną elektronikę przemysłową dla branży Gazownictwo, Ogrzewnictwo, Wentylacja.

   

  PLUM posiada rozbudowany Dział Badawczo – Rozwojowy (R&D), gdzie wśród ponad 200 pracowników - ponad 70 osób to specjaliści z zakresu elektroniki, mechaniki, informatyki, wzornictwa przemysłowego.

   

  W firmie są tworzone rozwiązania bezpieczne, redukujące koszty oraz spełniające wszelkie wymagane normy europejskie. Dzięki analizie potrzeb Użytkowników produkowane rozwiązania wyróżniają się komfortem obsługi, nowoczesnym wzornictwem i wysokim poziomem technologicznym. Już na etapie projektowania urządzenia są badane w laboratoriach PLUM: Laboratorium Akredytowanym, Laboratorium Kompatybilności Elektromagnetycznej, Laboratorium Techniki Grzewczej, Laboratorium Wentylacji Pożarowej i Laboratorium Akustyki – co zapewnia najwyższą jakość urządzeń i ich niezawodność.

   

  Jako jeden z niewielu polskich producentów elektroniki przemysłowej firma posiada Zintegrowany System Zarządzania. Jest on jednym z istotnych elementów przemyślanej strategii działań, mającej na celu zaspokajanie potrzeb Klientów oraz dbałości o zdrowie i środowisko. W związku z tym produkty firmy powstają w warunkach pełnego nadzoru. Certyfikaty przyznane firmie Plum w zakresie Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością to: ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, BS OHSAS 18001:2007.

   

  Poprzez stały kontakt ze światem nauki, Firma tworzy rozwiązania ustanawiając nowe standardy jakości urządzeń i osiąga znaczną przewagę konkurencyjną w budowaniu własnego potencjału. Stale podnosi efektywność procesów projektowania i produkcji w celu szybkiego reagowania na zmieniające się wymagania rynku i potrzeb Klientów.