LinkedId

Google Plus

Dzień Młodego Odkrywcy PLUMW dniu 8.01.2016r. mieliśmy zaszczyt gościć w firmie dzieci pracowników PLUM.

Młode pokolenie poznało prawdziwą pracę rodzica, ich przełożonych i inne funkcjonujące w firmie działy. Wszystkie dzieci wstały bardzo wcześnie by nie spóźnić się do pracy oraz z uśmiechem na twarzy włączyć komputer, poznać urządzenia biurowe, kota FILIPA oraz innych „młodych współpracowników”. Nie zabrakło również szkolenia BHP, podczas którego dzieci uczyły się jak dźwigać ciężkie przedmioty oraz bezpiecznie wchodzić na drabinę.

Szefowie działów przygotowali prezentacje, pokazy i atrakcje oraz odpowiadali na trudne pytania młodych słuchaczy doceniając ich „pracę” upominkami. Prezes oraz Dyrektor Generalny udostępnili swoje gabinety oraz fotele, na których prawie wszystkie dzieci zrobiły pamiątkowe zdjęcia.

Dzieci odkryły również tajemnicę, jaka kryje się w Laboratorium Akustyki i mogły tam krzyczeć w niebogłosy. I nikt nie zwrócił im uwagi, bo nikt ich nie słyszał!.

Przewidziany został także lunch w firmowej stołówce, zabawy z animatorami, specjalnie przygotowane sekcje: gier, artystyczna, piłki nożnej oraz zabawkowa dla najmłodszych.

Na koniec odwiedził nas Mikołaj, który na pożegnanie wręczył wszystkim dzieciom paczki ze słodkościami.

Dziękujemy za wspólny, pełen wrażeń dzień, w którym dzieci pracowników odkryły firmę PLUM !!!

Piszą o nas w:

www.podlaskie.strefabiznesu.pl

Nagroda
Nagroda
Nagroda
Nagroda
Nagroda
Nagroda
Nagroda
Nagroda
Nagroda